cati-penceresi-planlama

Başlarken (Planlama)

Bir çatı penceresi satın almadan önce evin iç ve dış tasarımı, ergonomisi ve nasıl en çok ışık alabileciğinizi düşünmelisiniz.
Gün ışığının temel bir ihtiyaç olduğunu ve insanoğlunun her zaman gün ışığına olumlu yanıt verdiğini unutmayınız. Doğru çatı penceresini bulmak kadar en optimal şekilde yerleştirmek de oldukça önemlidir. İşte sizin için hazırladığımız bazı önemli noktalar. Devamını oku


Çatı Penceresi Montaj bilgileri ve hizmetleri

Montaj Bilgileri ve Hizmetleri

Dorset Yapı bünyesinde freelance olarak hizmet veren, Balio Çatı Pencereleri montaj sertifikası sahibi montaj ustaları, Türkiye çapında hizmet vermektedir. Doğru montaj yapılması, ürününüzün kaliteli olması kadar önemlidir. Çünkü montajı doğru yapılmayan en iyi ürün, istenilen randımanı veremez.

Balio Çatı Pencereleri yetkili montaj servis hizmeti alan tüm müşterilerimize 2 yıl montaj garantisi verilmektedir.

Montaj Galeri  –  Montaj Servisi için iletişime geçin  –  

Katalog PDF indir


Sık Sorulan Sorular

Çatı pencerelerinin ülkemizde kullanılmaya başlaması çeyrek asırı geçse de halen bilinmeyen bazı hususlar olabilir. Çatı pencereleri hakkında merak edilen ve sıklıkla sorulan pencere boşlukları ne kadar olmalı? veya istetiğim boyutta pencere yaptırabilir miyim? v.b. sorular ve cevaplarını sizin için hazırladık.

Aklınıza takılan ve burada olmayan sorularınızı lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Sık Sorulan Sorular  Yeni bir soru sorun