Balio Çatı Pencereleri manuel güneşlikleri, sıcak yaz aylarında kullanılan bir üründür. Her ne kadar çatı penceresi camları yalıtımlı ve argon gazı dolu olsa da çok az da olsa sıcaklık iletimi yaparlar. Güneş ışınlarının direkt olarak içeri girmesini engellediği gibi %95 oranında ısının süzülmesini sağlarlar. Siyah fileli yapısı, güneş ışınlarının camın üst yüzeyine ulaşıp ısınmasına engeller olur. Dış mekan ürünüdürler ve son derece dayanıklıdırlar. Camın üst kısmında metal stor haznesi mevcuttur ve kullanılmadığı durumlarda burada muhafaza edilebilirler.

ISI KORUMASI SAĞLAR

Yaz ayları başında bir kere mandalı kanadın üstündeki kancalarına tutturularak kullanılmaya başlanır. Çatı pencerenizi her açışınızda metal hazne içerisindeki mekanizma geri sarma işlemi yapar ve güneşliğiniz sarkmaz. Pencerenizi kapattığınızda da camın üstünü bir cam filmi gibi güzelce kaplar.

Kış aylarına girildiğinde mandalından kurtarılan güneşliğiniz tüm kışı metal haznesinde geçirecektir. Camınızdan da nadiren gözüken güneş ışınları odanızı maksimum olarak aydınlatmaya devam edecektir.

Manuel güneşlikler ayrıca mahremiyetin önemli olduğu mekanlarda veya içerinin tam olarak karartılmasının gerekmediği ofis ve salon gibi mekanlarda da çok fonksiyonel olarak

ÇATI PENCERESİ RAYLI SIESTA PERDE RESİMLERİ

Balio Çatı Penceresi Güneşlik

BALIO MIR CXA 55 CM GÜNEŞLİK

Balio C2R 55×72 cm ve C4R 55×98 cm Çatı Pencereleri Isı kontrolü aksesuarı

€ 52 + KDV

Balio Çatı Penceresi Güneşlik

BALIO MIR MXA 78 CM GÜNEŞLİK

Balio M4R 78×92 cm, M6R 78×112 cm ve M8R 78×134 cm Çatı Pencereleri için Isı kontrolü aksesuarı

€ 62 + KDV

Balio Çatı Penceresi Güneşlik

BALIO MIR SXA 114 CM GÜNEŞLİK

Balio S6R 114×112 cm Çatı Pencereler için Isı kontrolü aksesuarı

€ 72 + KDV

MONTAJ VİDEOLASU

TOP