FORGOT YOUR DETAILS?

Balio Çatı Pencereleri manuel güneşlikleri, sıcak yaz aylarında kullanılan bir üründür. Her ne kadar çatı penceresi camları yalıtımlı ve argon gazı dolu olsa da çok az da olsa sıcaklık iletimi yaparlar. Güneş ışınlarının direkt olarak içeri girmesini engellediği gibi %95 oranında ısının süzülmesini sağlarlar. Siyah fileli yapısı, güneş ışınlarının camın üst yüzeyine ulaşıp ısınmasına engeller olur. Dış mekan ürünüdürler ve son derece dayanıklıdırlar. Camın üst kısmında metal stor haznesi mevcuttur ve kullanılmadığı durumlarda burada muhafaza edilebilirler.

ISI KORUMASI SAĞLAR

Yaz ayları başında bir kere mandalı kanadın üstündeki kancalarına tutturularak kullanılmaya başlanır. Çatı pencerenizi her açışınızda metal hazne içerisindeki mekanizma geri sarma işlemi yapar ve güneşliğiniz sarkmaz. Pencerenizi kapattığınızda da camın üstünü bir cam filmi gibi güzelce kaplar.

Kış aylarına girildiğinde mandalından kurtarılan güneşliğiniz tüm kışı metal haznesinde geçirecektir. Camınızdan da nadiren gözüken güneş ışınları odanızı maksimum olarak aydınlatmaya devam edecektir.

Manuel güneşlikler ayrıca mahremiyetin önemli olduğu mekanlarda veya içerinin tam olarak karartılmasının gerekmediği ofis ve salon gibi mekanlarda da çok fonksiyonel olarak

MONTAJ VİDEOSU

ÇATI PENCERESİ DİĞER AKSESUARLAR

BALIO ÇATI PENCERESİ DUR RAYLI SIESTA PERDE

Balio Çatı Pencereleri için tam karartmalı siesta perde
€ 43 + KDV ‘den başlayan fiyatlarla

Teleskobik Çubuk

Yüksekteki çatı pencerelerinin kontrolü için özel olarak tasarlanmış teleskobik çubuk.
€ 20 + KDV ‘den başlayan fiyatlarla

TOP